Marek Eben upřímně: Nejsem spokojený s tím, co dělám

Marek Eben patří mezi naše nejoblíbenější moderátory, ale je aktivní i po jiných stránkách. Co ho v poslední době překvapilo a proč není spokojený s tím, co dělá?

Marka Ebena známe především jako moderátora pořadu Na plovárně a StarDance, kde září společně se svou moderátorskou partnerkou Terezou Kostkovou. Nyní se pro Aha! rozpovídal, co ho dokáže potěšit. A budete se divit, protože Eben dokáže být taky velmi sebekritický.

V roce 2021 vydal moderátor audioknihu Myšlenky za volantem a když zjistil, že tato kniha se umístila na prvním místě v prodeji audioknih za minulý rok, byl naprosto šokován. „Přiznám se, že jsem o tom nevěděl. Zjistil jsem to až v novinách! Nestane se vám často, že byste četli noviny a něco vás tam takhle příjemně překvapilo,“ popisuje Eben svoje milé překvapení.

Určitě má z tohoto úspěchu velkou radost, ale i tak zůstává nohami na zemi. „Potěšilo mě to nesmírně. Je to autorská věc, a navíc jsem si to i sám načetl, takže k tomu mám hodně osobní vztah. A když se to ještě líbí – kromě mě tedy, je to skvělé. Já totiž nejsem moc zvyklý být spokojený s tím, co dělám,“ skromně dodává.

Zdroj: ahaonline.cz, Instagram