Manažer zesnulého Pátroviče (†82) promluvil o jeho smrti. Takový byl v soukromí!

   V pátek večer veřejnost zarmoutila zpráva o smrti legendárního účastníka reality show – Josefa Pátroviča. Ten naposledy vydechl 3.11, přibližně v 18:00 hodin, o čemž informoval i jeho manažer Dominik Papala. Uvedl, že ikona show Československo má talent odešla doma v Prievidzi, v kruhu svých nejbližších…

  Smrt Josefa Pátroviče nezasáhla jen jeho nejbližší, ale i fanoušky, mnohé známé osobnosti a také jeho manažera, který s ním trávil spoustu času. Důchodce si totiž často objednávali na různé akce. Jaký byl zesnulý zpěvák v soukromí. 

  „Jožko byl srdečný, milý a vždy loajální člověk. Měl jsem ho velmi rád, vždy když jsem k němu přišel na návštěvu měl jsem pocit, že jsem přišel ke prarodičům a odcházel jsem s úsměvem,“ řekl Dominik, který nám prozradil, že zesnulý Pátrovič v realitě neměl takové manýry, jak to častokrát vypadalo na televizních obrazovkách.

  Jisté podmínky se však vždy musely dodržet. „Základ, jako pro každého zpěváka, jsou dobré odposlechy. A po vystoupení si vždy rád dopřál jedno malé pivko do teplé vyhřáté sklenice, aby se mu oteplilo a nepokazil si hlas,“ řekl Papala, který dodal, že Pátrovič byl mimořádně srdečný muž a během cest na koncerty se vždy nasmáli a debatovali o všem možném.

  A zavedli i společný rituál. „Měli jsme tradici, vždy jsme se po cestě zastavili na dobré jídlo. Tradičně silný hovězí vývar a noky případně nějaký guláš a na závěr teplý čaj nebo turecká káva,“ říká manažer zesnulého zpěváka, který informaci o jeho smrti přijal mimořádně těžko.

  Tomu, že jeho dvaaosmdesátiletý svěřenec navždy odešel, nedokázal uvěřit. „Zpráva o smrti blízké osoby se přijímá vždy těžko. Ze začátku se mi nechtělo věřit. Na svůj věk vypadal velmi dobře, byl zdravý a aktivní. Chodíval pravidelně na chalupu sekat, kácet dřevo či postarat se o zahradu,“ dodal pro Topky.sk zarmoucený Papala.