Linda Rybová se bojí rozpadu vztahu s Davidem Prachařem. Má strach z kolegyně Zuzany Kajnarové!

Již delší dobu se spekuluje o tom, že manželství Lindy Rybové a Davida Prachaře není zrovna idylické a pár by se měl potýkat s krizí. Nyní se tato křehká blond kráska obává, aby se vše nezkomplikovalo ještě víc. Přiznala, že má obavy z herecké kolegyně Zuzany Kajnarové, která se pravidelně bude objevovat po boku Prachaře v seriálu Specialisté. Navíc ani Kajnarová nemá manželství zalité sluncem. A tak je zřejmé, že se Rybová obává konkurence.

Není žádným tajemstvím, že Linda Rybová původně Davida Prachaře odvedla od rodiny. Prachař tehdy tvořil vztah s herečkou Danou Batulkovou a Rybová byla její nejlepší kamarádka, jak uvádí portál Prima Ženy. Když se Batulková o této zradě dozvěděla, na Rybovou zaútočila a padlo dokonce několik facek. Linda se od té doby vypracovala a stala se hlavní hvězdou několika velmi úspěšných filmů a seriálů. Pravidelně ji diváci mohou vídat v nekonečném seriálu Ulice, který vysílá televize Nova.

A podobné situace, jaké se dopustila ona sama spolu s Davidem Prachařem, se teď oprávněně obává. Po několika letech se totiž David Prachař vrací do seriálu Specialisté, kde se po jeho boku začne pravidelně objevovat i herečka Zuzana Kajnarová. A právě to je hlavní kámen úrazu. Že k sobě mají více než blízko, se spekulovalo už v dřívějších dobách, právě i z toho důvodu nejspíš Rybová trne hrůzou. Pravidelné natáčení, přesčasy a různé telefonické konzultace, to vše může pomoci k tomu, aby se z přátelství stalo něco víc.

Herečka Zuzana Kajnarová sice několik let tvoří pár s kolegou Romanem Říčařem, se kterým má dvě děti, ale v nedávných rozhovorech přiznala, že jejich manželství není zalité sluncem. Se svým manželem tráví čas nejen doma, ale i v práci. Podle jejích slov se u nich doma objevila ponorková nemoc. Zuzana se navíc netají, že má starší muže v oblibě. Ještě jako studentka podlehla Borisu Rösnerovi, jak uvádí deník Blesk.

Zdroje: Prima Ženy, Blesk