Lidé jsou naštvaní na Českou televizi: Místo Trojana s Terezou Ramba odvysílala Matáska

I když si televize vyhrazují právo změnit program na poslední chvíli, tak to neznamená, že jsou diváci ochotní to přijmout. A teď to schytala i Česká televize! A to za to, že neuvedla Docenta, ale Případ s koncem, jak informoval web Expres.


„Proč dnes nejde avizovaná série Docent? To tam někdo u vás docela pokakal…,“ neodpustila si poznámku nespokojená divačka České televize Jarmila na Facebooku České televize. A Jarmila nebyla jediná! Nelíbilo se to ani ostatním divákům, kteří čekali, že uvidí očekávanou novinku Docent s Ivanem Trojanem a Terezou Rambou. Avšak museli se spokojit s Případem s koncem, kde hraje David Matásek, Miroslav Etzler a Lucie Zedníčková. Někteří z diváků dokonce vyhrožovali bojkotem ČT a neplacením koncesionářských poplatků.

Přesto všichni komentující nebyli jednoho názoru. Našli se i tací, kteří měli pro televizi pochopení. „Protože volby, tak to o týden posunuli. Stejně má Docent jen tři díly. Tak si počkáme ještě týden, co je na tom?“ divil se Jiří.

Na to jim s*re Bílej tesák. Docela mě to naštvalo, neb jsem se těšila,“ nebrala si servítky naštvaná Lucie.

„To si snad děláte z diváků legraci, ne? Myslel jsem, že už teď konečně začněte vysílat, co jste poslali do tisku!“ rozčílil se další divák Roman.

Ačkoliv by se to po přečtení předchozích komentářů nemuselo zdát, tak detektivku Případ s koncem nakonec zhlédlo 1,4 milionů diváků a stala se tak nejsledovanějším pořadem celého dne. Nakonec to asi tak zase špatné nebylo…

Zdroj: Expres, Facebook České televize