Krásná dcera Martina Dejdara oslavila osmnácté narozeniny. Herec říká, že je celá maminka

Herec a dabér Martin Dejdar má se svou ženou Danielou Dejdarovou dvě děti. Mladší z nich, Sára Dejdarová, dnes dosáhla plnoletosti. Svým rodičům jako by z oka vypadla. Její slavný tatínek přidal na svůj Instagram dojemný příspěvek i s fotkou Sáry přímo po porodu.


Martin Dejdar je na svou dceru náležitě pyšný, svědčí o tom i přání k narozeninám, které sdílel na svém Instagramu – to by dojalo snad každého. K přání přidal i společnou fotku z nedávné show a také fotografii ze dne, kdy se Sára narodila.

Dcera Sára je mu, stejně jako jeho syn Matěj, velmi podobná. Po svém tatínkovi zdědila černé kudrnaté vlasy. Sama si už dokonce po boku svého tatínka zahrála ve filmu, a to v pohádce Dukátová skála z roku 2018.

Celá maminka

,,Dnes je to přesně 18 let, co jsme na giga mejdanu zapíjeli dceru Sáru. A musím uznat, že jsme ji rozhodně zapili dobře, protože je zdravá, krásná a chytrá!!! Takže celá maminka!“ píše dojatý herec na svou Instagramovou zeď.

V jednom z dávnějších rozhovorů pro Blesk se Martin Dejdar o dceři rozpovídal více a práskl na ni, že s herectvím sekla. Vypadá to ale, že otec přerušení herecké kariéry snáší dobře. Dcera prozatím studuje a věnuje se tanci a sám Martin musí nejlépe vědět, co všechno herecká kariéra obnáší.

Zdroje: Instagram, Csfd.cz, Blesk