Kráska Emily Ratajkowski randí se zpěvákem Harry Stylesem. Byli přistiženi při vášnivém polibku

Ve světě celebrit se zřejmě začíná tvořit nový pár. Krásná Emily Ratajkowski a zpěvák Harry Styles byli přistiženi při líbání.

Zpěváka, který momentálně tráví čas na svém turné v Tokyu, viděli s modelkou Emily Ratajkowski, píše web Daily Mail. Dvojice si zrovna velmi užívala společný čas v Tokyu, když je spatřil fanoušek a pořídil si video. Na nahrávce se podařilo zachytit zřejmě nový pár. Zpěvák se neostýchal a uprostřed ulice vášnivě líbal Emily Ratajkowski a při tom ji držel za ruku.

Vypadá to, že zpěvákovi, ani modelce nijak zvlášť nevadilo, že jsou na očích úplně všem. I když se však zatím ani jeden k videu nevyjádřil, fanoušci začali šílet a video rozšířili po celém internetu a všech sociálních sítích.

Emily Ratajkowski je oficiálně nezadaná. Poté, co se loni rozvedla se svým bývalým manželem, se kterým má dvouletého syna, se kolem ní ale točilo množství mužů, píše magazín Popsugar. Například ji lidé mohli vidět s komikem Petem Davidsonem či Ericem André. S žádným z nich jí to evidentně neklapalo, a tak se zřejmě rozhodla, zkusit to s oblíbeným zpěvákem.

Ani Styles údajně nemá žádný vážný vztah. Nedávno se rozešel se starší herečkou Olivií Wilde, díky které si zahrál ve filmu To nic, drahá. Dvojice spolu byla krásné dva roky, ale nakonec se jejich cesty přece jen rozdělily a každý si šel po svém.

Ještě dávno před tím, než byl Harry Styles spatřen s Emily Ratajkowski, se prý zpěvák nechal slyšet, že právě modelka se mu vždy tak nějak líbila. To údajně Styles řekl již v roce 2015. Vypadá to, že jeho sny se nyní vyplnily a s modelkou zřejmě tvoří nový pár.

Zdroj: dailymail.co.uk, popsugar.co.uk