Kolečko plánoval na květen svatbu s Nesvačilovou. Dokonce už byly rozeslané pozvánky

Nad konáním Petra Kolečka zůstává rozum stát. Když se podle zjištění Blesku nečekaně oženil s Anetou Vignerovou, dočista tím překvapil celou zemi. Realita je ale ještě mnohem horší. Prý měl už stanovené datum svatby s Denisou Nesvačilovou!

Podle zdrojů, které mluvily s magazínem Expres, byla na 27. května plánovaná veselka. Nevěstou však měla být Nesvačilová, které však nakonec zbyly jen oči pro pláč. Bílou místo ní oblékla její rivalka Aneta Vignerová, která si nyní říká paní Kolečková.

Razantní krok scenáristy vzbuzuje mnoho otázek. Zdálo se, že svatbě s Nesvačilovou nic nebrání a jen se čekalo na stanovené datum. A byť si nakonec nevěsty prohodil, údajně udržuje kontakt s oběma ženami. Denisa tak není z kola ven ani po oficiálním potvrzení, kdy Kolečko již není svobodný.

„Petr je do Denisy stále zabouchnutý. Vypisuje jí i po svatbě. Kamarádům vyprávěl, že si vezme Denisu, aby ji očistil od té ostudy. Že si pak vezme Anetu, nečekal nikdo. Úplně ztratil kontakt s realitou, je mu jedno, co se kde píše, prostě si vzal Anetu, jako by šel do krámku pro housky,“ prozradil Expresu dobře informovaný zdroj.

Stejnou informaci deníku potvrdil i další zdroj. „Svatba s Denisou měla proběhnout, měli už i datum. Plánovali ji na 27. května a kolegové měli dostat už i pozvánky, vědělo o tom víc lidí,“ uvedl zdroj. Co vedlo ke změně Kolečkova názoru, zůstává záhadou. Spekuluje se o těhotenství Vignerové, ale u něj si nikdo nemůže být už ničím jist…

Nechme se překvapit, kam bude kauza směřovat. Tohle rozhodně závěr milostného příběhu není.

Zdroje: Blesk, Expres