Kdo všechno se zastal uražené Bohdalové po útoku Jaromíra Soukupa?

Ostrý výpad, který proti Jiřině Bohdalové (91) podnikl Jaromír Soukup (53), už byl za hranou. Moderátor poslední měsíce přitápí pod kotlem a ve svých pořadech si přestává brát servítky. Nezalekne se přitom ani celebrit, které patří mezi české legendy. „Proč obráží každý den dva mejdany? Protože je to kšeft. Ona za to dostane zaplaceno,“ spustil barrandovský magnát. Oblíbená herečka se proti jeho tvrzení ostře ohradila, na její podporu se pak vyjádřila celá řada hvězd. Možná je načase ubrat plyn a nepouštět do světa bez rozmyslu všechno, co člověk zaslechne, jak napsal Expres.

Bohdalová je totiž, na rozdíl od Soukupa, ozdobou řady akcí a večírků, a je vyhledávaná i jako kmotra knížek či cédéček svých přátel a kolegů. A to zřejmě Soukupa pálí, protože si herečku bere na paškál opakovaně, jak jsme již psali.

„Proč obráží každý den dva mejdany? Protože je to kšeft. Ona za to dostane zaplaceno,“ urážel herečku ve své žlučí prosycené talkshow.

Má své zastánce

Nepodložené Soukupovy ataky ale zvedly ze židle každého, kdo herečku zná, například Jana Koečného, jak napsal Blesk.

Stejně tak v superlativech hovoří cukrářka Mirka Van Gils, jejíž knížku Jiřina křtila minulý týden. „Spojuje nás láska k pečení a k dětem. A ona je famózní babička! Když jsem jí zavolala, vmžiku si vzpomněla i na mé kluky a na naše společné natáčení. Ona mi řekla, že taková pozvání moc nepřijímá, ale pro mě udělá výjimku,“ uvedla známá cukrářka. I její kmotrou se Jiřina stala samozřejmě bez nároku na honorář…

O peníze jí nejde

Herečka křtila také alba svých kamarádek zpěvaček – Heleny Vondráčkové (75), Hany Zagorové (†75), Jitky Zelenkové (72) či Evy Pilarové (†80). Že by si někdy o něco řekla?

„Proboha, nikdy nic nechtěla, naopak! Byly s Evou velké kamarádky a Jiřina přišla vždycky velice ráda,“ říká třeba vdovec po Pilarové Jan Kolomazník (70) podle deníku Blesk.

Přátelství a podpora kamarádů jsou pro Bohdalovou posvátné a tímhle způsobem vydělávat nemusí. Na to jsou expertky jiné večírkové královny, stačí, když se pan Soukup rozhlédne po svém okolí…

Avšak Jiřina není jediná! Jaromír Soukup v pořadu VIP Svět Speciál v poslední době pourážel třeba i Lucii Borhyovou, Štefana Margitu anebo Ilonu Svobodovou.

Zdroj: Expres, Blesk, Instagram