Johnny Depp vyměnil Hollywood za anglickou vesnici. Pozornosti si užil dost

Johnny Depp (59) momentálně žije v klidném anglickém Somersetu. Nedávno poskytl exkluzivní rozhovor pro místní magazín SomersetLifeMagazine, ve kterém uvádí, co ho na daném místě drží.

Herec, kterého známe například z filmu Piráti z Karibiku, si v posledních dvou letech užil mnoho pozornosti veřejnosti i novinářů. A to především kvůli soudu se svou exmanželkou, herečkou Amber Heard (36). Jejich soud, týkající se rozvodu, sledovalo živě přes YouTube 3,5 milionů lidí. Není proto divu, že se nyní uchýlil do klidného Somersetu na jihozápadě Anglie. Zde vlastní dům s dvanácti ložnicemi a rozsáhlou zahradou.

Johnny Depp nyní poskytl rozhovor místnímu plátku Somerset Life Magazine, ve kterém uvedl, že si užívá zejména soukromí, které mu malebná vesnice nabízí. Místní ho podle jeho slov vnímají spíše jako souseda. ,,Ve skutečnosti jsem dost stydlivý“ řekl herec pro magazín. ,,Zde můžu být sám sebou. Můžu jít do obchodu bez toho, aniž by se semnou lidé na každém rohu chtěli fotit.“

Není se čemu divit, ve větších městech můžou být fanoušci Johnnyho Deppa doslova posedlí. Je jednoduché si představit šílenství, když se herec někde objeví.

Johnny Depp prý vlastní několik domů na různých místech po světě. ,,Každý dům, který vlastním, je pro mě něčím speciální.“ uvedl závěrem pro SomersetLifeMagazine.

Je však otázkou jestli tato anglická vesnice po rozhovoru, který nyní poskytl, nezažije cestovní boom. To by se dalo při Johnnyho slávě docela očekávat – minimálně kdyby se něco podobného stalo v Česku. Nechce Johnny koupit také něco tady u nás? Pár fanynek by o to jistě stálo.

Zdroje: People.com, Somersetlifemagazine.co.uk, Etonline.com