Jiřině Bohdalové vyhrožoval smrtí šílenec, na místě byla i zásahová jednotka

Nepopsatelný strach, šok, křik, výhružky smrtí a naprostá bezmoc. To vše se během obyčejné návštěvy lékaře odehrávalo v legendární herečce Jiřině Bohdalové. Tu si vzal na mušku neznámý muž, který jí v nemocnici začal vyhrožovat smrtí.

Jak jsme vás již několikrát informovali, herečka Jiřina Bohdalová si v posledních měsících procházela velmi náročným obdobím. Kromě toho, že kvůli svému zdraví musela zrušit své pracovní závazky, odmítala chodit do společnosti a uzavřela se sama do sebe. Absolutní klid zřejmě herečce pomohl a proto se mohla znovu vrátit naplno ke své práci, jak uvádí Sedmička.

To by ale nebyla Jiřina Bohdalová, aby ve svém životě nezažila nějaké to drama. Tentokrát se do takové situace dostala zcela nečekaně a absolutně nevinně. Před pár dny se herečka vydala na běžnou lékařskou kontrolu, když po odchodu z ambulance zažila opravdový šok. Po chodbě nemocnice běhal psychicky nemocný muž, který vykřikoval všemožné výhružky a pod svou bundou ukrýval podivný předmět. Zásahová jednotka byla na místě během pár minut, ale i tak se mu do cesty dostala právě Bohdalová, které tak během několika minut šlo o život.

,,Směrem k paní Bohdalové začal vykřikovat, že ji zabije, že za všechno může ona, že ji nesnáší a všichni na to doplatí,“ prozradil svědek detaily z tohoto nepříjemného zážitku pro časopis Rytmus Života. ,,Paní Bohdalové šlo o život, protože kdyby se celá akce zvrtla, nikdy nevíte, co se mohlo stát. Navíc nevíte, co ten blázen měl pod tou bundou, sedělo nás tam asi 10 a všichni jsme mysleli, že začně střílet. Na paní Bohdalové bylo vidět, že má velký strach, opatrně odstoupila ode dveří a opravdu v jejím výrazu bylo patrné, že je vyděšená a má strach,“ dodal svědek, který doplnil, že následně Jiřina Bohdalová v doprovodu své lékařky opustila nemocnici.

Je tedy vidět, že v dnešní době můžeme narazit na různé lidi kdekoliv. Ať už se jedná o plné obchody či nemocnice. Jedno je však jasné. Na takovou návštěvu nemocnice herečka Jiřina Bohdalová určitě jen tak nezapomene.

Zdroje: Časopis Rytmus Života, Sedmička