Jiří Lábus doplatil na svou dobrotu: Od fanynky se po telefonu dočkal nadávky

Jiří Lábus si v minulých dnech okusil zlaté české pravidlo – pro dobrotu na žebrotu. Při jedné ze svých cest pražskou tramvají chtěl pomoci svému fanouškovi, který ho oslovil, ale to se mu vymstilo. Nakonec se dočkal nepříjemných urážek od ženy, kterou chtěl přesvědčit, že je opravdu známý herec.

Jiřího Lábuse ve většině případů za volantem auta sedět neuvidíte. Jak několikrát sám přiznal, raději využívá pražskou MHD, užívá si klidu a možnost kochání se krajinou. Před svými fanoušky se neskrývá, ba naopak, je vždy rád, když ho lidé poznávají a chtějí si s ním povídat.

To se mu ale nedávno vymstilo. „Jak vás lidé znají, tak došlo k velmi zvláštnímu kontaktu,“ začal své vyprávění v rádiu oblíbený herec. „Nedávno jsem jel tramvají. Vedle mě stál pán, telefonoval manželce a říká jí: Poslouchej, miláčku, já ti musím říct, že vedle mě stojí pan Lábus. Já ti ho dám, on ti něco hezkého řekne,“ popsal tuto zvláštní příhodu herec. „Tak si představte, že ona nevěří, že jste tady,“ pokračoval v citování slov daného muže.

„Tak já jsem to vzal a řekl jsem: Dobrý den, tady Lábus. A ona: Ty debile, já tě stejné poznám,“ popsal, co se doslechl. „Tak jsem mu ten telefon rychle vrátil. Bylo to hodně nepříjemné, ale co se dá dělat,“ ukončil své vyprávění pro ČRo Lábus.

Je tedy zřejmé, že se někdy nevyplatí být tak otevřený vůči svým fanouškům. Naštěstí tyto nadávky zazněly jen do telefonu. Jen těžko si představit, jak by to dopadlo naživo.

Jiří Lábus se nyní připravuje na dabing nových dílů seriálu Simsonovi. „Opět budu Marge a těším se na to.“

Zdroje: ČRo, Autorský text