Jennifer Aniston o rozchodu s Bradem: Rozvedla jsem se, šla na terapii a natočila film s názvem Rozchod! 

Ačkoliv jsou Jennifer Aniston a Brad Pitt po těžkých časech opět přátelé, herečka nikdy nezapomene na těžké chvíle, které prožívala během jejich rozvodu. Již před časem přiznala, že musela chodit na terapii, aby se naučila se situací smířit.

Aniston a Pitt se rozešli v roce 2005, když se provalil poměr s Angelinou Jolie, s níž se však nakonec rovněž rozvedl. V tomtéž roce během rozhovoru pro Vanity Fair Jennifer odhalila, jak se s rozchodem vypořádala. „Existuje mnoho fází smutku,“ řekla časopisu. „Je to smutné, něco se blíží ke konci. Svým způsobem vás to otevře – otevírá vás to pocitům. Když se snažíte vyhnout bolesti, vytváří to větší bolest. Jsem lidská bytost, která má před světem lidskou zkušenost. Kéž by to nebylo před světem. Opravdu se moc snažím se nad to povznést.“

Tehdy však nebyla pochopitelně připravena říci, čím vším si procházela. „No, rozvedla jsem se a šla na terapii,“ řekla Aniston minulý rok v Ellen Degeneres Show a zasmála se ironii, která ji následně potkala. „A pak jsem natočila film s názvem Rozchod!

Herečka se pak opět provdala, a to za Justina Therouxe v roce 2015. Nicméně ani s ním jí nebyl přán šťastný konec a o tři roky později se rozvedli. Nicméně navzdory neúspěchu i krátkosti označila svá manželství za velmi úspěšná.

Aniston tvrdí, že mezi ní a Pittem, nyní 18 let od jejich rozchodu, nejsou žádné rozepře nebo nenávist. „Jsme zase přátelé, alespoň v tuto konkrétní chvíli,“ řekla Aniston moderátorce Ellen. Nedávno vyjádřila své obavy ohledně jeho nové přítelkyně, Ines De Ramon, podotýká web Closer. Jelikož má o ženě informace, které jí přidávají vrásky na čele, strachuje se, aby se Pitt neřítil do katastrofy. Ačkoliv jí ublížil, leží jí na srdci jeho štěstí.

Zdroje: Ellen Degeneres Show, Vanity Fair, Closer