Je Jennifer Lopez semetrika? Chůvy se u ní střídaly po týdnu

Dvojčata Jennifer Lopez, Max a Emme, už nejsou tak úplně děti. Oběma bylo v únoru 14 let, takže chůvu už evidentně nepotřebují. Před lety však dveřmi jejich domu prošlo nespočet chův, jelikož ani jedna dlouho nevydržela. Může za to chování Jennifer Lopez?


Krásná zpěvačka a herečka se mnohokrát nechala slyšet, jak miluje roli matky. „Nedokážete si představit, jaké to je být matkou, dokud jí nejste,“ řekla Lopez podle deníku Marca. „Pořád jsem dávala rady svým přátelům, kteří mají děti, a oni se na mě dívali, jako bych měla tři hlavy. A když jsem děti nakonec měla, jsem se všem svým přátelům omluvila.“

Lopez však měla problém sehnat někoho, kdo by se staral o její děti. Když byla dvojčata malá, potřebovala pozornost, protože zaneprázdněný program jejich mámy jí bránil trávit s nimi tolik času, kolik chtěla. Normálně si celebrity jako JLo najímají jednu chůvu na každé dítě, avšak Jennifer se rozhodla jen pro jednu.

„Normálně si lidé, kteří vydělávají velké sumy peněz a mají spoustu profesních a společenských povinností, najímají chůvu pro každé dítě, zejména pro novorozence. Ale jako by Jennifer očekávala, že jediná chůva se bude nejen starat o obě dvojčata, ale také pracovat 16 hodin denně, sedm dní v týdnu!“ prozradila pro tištěné noviny National Enquirer osoba blízká Lopez.

První chůva dala do týdne výpověď, a tak rychle s tehdejším manželem Marcem Anthonym najali druhou. „Najali druhou chůvu, která byla s dvojčaty úžasná, ale nezvládla pracovat tolik hodin bez přestávky,“ pokračoval zdroj. „Poté, co dala chůva výpověď, manželé začali zoufale hledat chůvu číslo 3.“

Během pandemie se její vztah s dětmi nejvíce změnil. Přiznala, že tehdy si uvědomila, že s nimi musí trávit co nejvíce času. „Musíme zpomalit a musíme se více spojit. A nechci o některé věci přijít. Uvědomila jsem si: „Bože. To by mi chybělo, kdybych tu dnes s dětmi nebyla,“ cituje ji web The Things.

Zdá se, že Lopez po chůvách vyžadovala opravdu vysoké nasazení, kterého mnohdy nebyly schopny. Plat byl sice vysoký, avšak za cenu toho, že se vzdají svého života.

Pravdou je, že ač výborná herečka, nemá JLo zrovna tu nejlepší pověst, jak dokládají i v současné době propírané problémy ve vztahu s Benem Affleckem.

Zdroje: Marca.com, TheThings.com, National Enquirer