Jan Saudek (87) zase perlí! Syn ze zkumavky a neschopnost „to“ dodělat

Umělecký fotograf Jan Saudek je známý pro své krásné, mnohdy odvážné snímky. V médiích o něm není tolik slyšet, ale když už se ven nějaká ta informace dostane, tak stojí za to. Jeho poslední kontroverzní výrok zaznamenal časopis Aha.

Saudek má prý syna na Slovensku. To by nebylo až tak zarážející. Spíš to, co k tomu dodal. „Je to z umělého oplodnění. Měla nejvyšší čas. Šla s ampulkou k lékaři. Já jsem každý večer ožralý, neschopný se do té dívky udělat,“ zveřejnil věc, kterou nejspíš nikdo nechtěl vědět. Co Jana vedlo vyjít na světlo s tak osobní věcí, nad tím zůstává rozum stát. A co na to říká jeho současná žena Pavlína (42)?

„Já jsem jim při tom nesvítila, já jsem u toho nebyla,“ řekla jako by mimochodem. „Ale vlastně co. Díky za každý nový život. Hlavně ať je dítě šťastné. Tak jako jsou naše děti se svým otcem. Pro nás se přece nic nezměnilo,“ uzavřela vyjádření se k situaci, která, jak se zdá, ji vůbec nevykolejila.

Jan a Pavlína si žijí svůj vlastní život a nejspíš jim to vychází. Vzali se v Pekingu v roce 2014. Brali se v cizině, aby zamezili médiím jejich svatbu natočit. Podle lednového rozhovoru, který s oběma udělal zpravodaj iDnes, se totiž televize Nova právě na toto natáčení chystala. A tak prchli do Pekingu, kde jim nic takového nehrozilo.

A víte, že si vykají? Další nestandardní, můžeme říct i zastaralá, věc v jejich společném životě. „Bereme to jako projev úcty. A je pravda, že se nehádáme a neposíláme se do žádných končin,“ řekla k tomu Pavlína, kterou coby novinářku Jan utáhl na své charizma a recitování básní.

Zdroje: ahaonline.cz, idnes.cz