Jágrova neteř promluvila o mateřství: Jsem strašně vyčerpaná, je to opravdu šílené

Influencerka a neteř hokejisty Jaromíra Jágra Pavlína před půl rokem porodila syna Maxmiliana. Samotný porod byl pro ni skutečně traumatujízící. A jak přiznala nyní, ani mateřství není procházka růžovým sadem.

Pavlína Jágrová se s přítelem Sebastianem dlouho snažila o miminko. A když se jí to podařilo, nemohla být šťastnější. V březnu přivedla na svět chlapečka Maxmiliana, ale porod se pro ni stal zážitkem, který v ní zanechal nemalé trauma. Prý by si to už znovu zopakovat nechtěla, jak uvádí Blesk.

„Můj porod byl naprosto crazy zážitek a upřímně z toho mám asi trochu trauma. Nejsem si jistá, jestli to chci ještě někdy v životě opakovat. Všechno bylo úplně jinak, než jsem si představovala,“ netají se svou zkušeností Pavlína.

Myslela si, že porodem to nejhorší skončilo, během půl roku rodičovství však zjistila, že ani samotné mateřství není tak snadné. Zrovna klidu si prý moc neužije. „Jsem strašně vyčerpaná, je to opravdu šílené. V noci moc nespím, přes den pracuji, starám se o domácnost, není to pohoda,“ přiznala Blesku. „Druhé dítě – říkám teď – nikdy, ale v budoucnu se to může změnit. Není to opravdu jednoduché a bez pomoci maminky bych to těžko zvládala.“ 

Ani její tělo se stále nevrátilo do původní podoby. „Pořád mám trochu bříško a asi čtyři kila nahoře, ale to se časem srovná. Teď opravdu na fitko nemám čas,“ dodala Pavlína.

Do budoucna ji však čeká alespoň jedna pozitivní událost – svatba. Přítel jí o ruku požádal záhy po narození synka. „Přítel mě požádal už v porodnici, druhý den, co se Maxík narodil, ale nechali jsme si to chvíli pro sebe,“ svěřila se v srpnu Super.

Zdroje: Blesk.cz, Super.cz, Instagram