Jack Nicholson vypadá jako opelichaný strýc, býval ale král divokých večírků. Měl si dávat kokain na penis

Zdá se, že od té doby, co se hollywoodská hvězda uklidila do ústraní a žije samotářským životem, začaly čím dál více ožívat bizarní historky z let minulých. A nutno dodat, že je to pořádná divočina.


Dříve miláček žen, který málokdy chyběl na nějakém bujarém večírku – nyní opelichaný strýc, který nevychází z domu. Jak informuje deník Daily Star, Nicholson byl naposledy spatřen minulý týden, a to ve svém honosném sídle. S nadsázkou lze tvrdit, že po dlouhé době přeci jenom vystoupil na veřejnosti – vyšel totiž na balkon.

Herec se neproslavil pouze svými intenzivními výkony před kamerou, ale i jinými výkony s různými ženami. Kromě toho byl, dle magazínu Daily Star, provařeným organizátorem nejdivočejších drogových večírků. Kolegyně z herecké branže, Kim Basinger, o Nicholsonovi údajně prohlásila, že je to nejvíc sexuálně založený člověk, jakého kdy v životě potkala.

Životopisec Marc Eliot prozradil, že Nicholson velmi rád kombinoval dvě své nejoblíbenější slasti v životě – a to drogy a sex. Dle slov Eliota si herec na penis nanášel kokain, čímž si měl zajistit delší výdrž, a i lepší prožitek své partnerce (nebo spíše svým partnerkám).

Eliot dále vzpomíná, že losangeleský dům tohoto hereckého pekelníka dostal příznačnou přezdívku „nejdivočejší dům v Hollywoodu“. Samotný Nicholson, král večírků, dle magazínu Far Out, ve svých memoárech prozradil, že nepřetržité večírky byly plné pití, drog, sexu, krásných a ochotných dívek a všichni se dobře bavili. V ledničce byste prý jídlo hledali marně. Bylo v ní pouze mléko (pro hercův někdy citlivý žaludek), pivo a v mrazáku stále čerstvá marihuana.

Takový styl života by ke stáří zmohl asi každého, takže není divu, že herec nyní upřednostňuje život v klidu a v ústraní. Alespoň má na co vzpomínat, protože dobu své největší slávy prožil opravdu naplno.

Zdroje: Daily Star, Far Out, Twitter