Krach vztahu Ivety Lutovské: Manžel se zachoval sobecky. Moderátorka už má někoho mít

Moderátorka a bývalá modelka Iveta Lutovská v posledním roce prožívá těžké období. Když přišla manželovi na nevěru, ihned podala žádost o rozvod. Kvůli majetkovému vyrovnání se však až nyní dočkala soudu, který ji konečně zprostí manželských okov.

Krach vztahu byl pro krásnou Ivetu velkou ránou. Zničehonic se i s dětmi ocitla úplně sama a musela si najít nové bydlení. Její manžel Jaroslav Vít si totiž našel milenku Dominiku Kratinovou, dceru známého herce Vladimíra Kratiny. Iveta tak musela opustit rodinný dům, aby uvolnila místo nové ženě. Aby na tuto bolestnou životní etapu zapomněla, dokonce si změnila příjmení. Z Vítové se opět vrátila k dívčímu příjmení Lutovská, jak informoval Blesk.

Kráska to rozhodně neměla jednoduché, její partner se zachoval dosti sobecky. „Jaroslav jí nechtěl nic ulehčit, nechtěl odejít z domu, proto si musela Iveta pořídit své vlastní bydlení, na které jí také nepřispěl. Vlastně mu jde teď už jen o jeho peníze,“ svěřil se Expresu zdroj blízký manželům.

Lutovská se však postupně sbírá ze dna a společně s dětmi si buduje nový a krásnější život. Dokonce má mít již nového muže, který na její tváři vytváří jeden úsměv za druhým. Údajně se má jednat o ovdovělého bankovního úředníka, který má dva syna. Moderátorka si však chce svoje soukromí střežit a o vztahu zatím raději mlží. „Onoho pána bych raději nazývala dobrým kamarádem. A detaily o něm si raději nechám pro sebe, chci respektovat jeho přání,“ prozradila webu ŽivotvČesku.cz.

Po útrapách, které v posledním roce zažila, si dozajista novou lásku zaslouží. Držíme Ivetě pěsti, aby našla svoje štěstí.

Zdroje: Blesk, Expres, Život v Česku