Herečka Lenka Zahradnická mele z posledního a vypadá strhaně. „Spím tři hodiny denně maxׅ.“

Osmatřicetiletá herečka Lenka Zahradnická už není nejmladší a tempo, které nasadila ji pomalu dostává do úzkých. Sama to přiznává na svém Instagramu, kde se svým fanouškům svěřila, jak moc jsou pro ni poslední dny těžké.

Podle ČSFD je pražská rodačka hojně obsazována ve filmech a hraje již od roku 2005. Poprvé si totiž střihla roli v Ulici a od těch dob se plně věnuje herectví. Nedávno dokonce dostala nabídku hrát znovu na Shakespearovských slavnostech, což je pro ni velmi skvělá příležitost. Ovšem spolu s rodinným životem nezvládá tak, jak by si přála. Přiznala se k tomu ve svém příspěvku na Instagramu u fotografie, na které vypadá opravdu strhaně a unaveně.

Tahle fotka přesně vystihuje stav mých posledních asi deseti dní…

…Když jsem dostala nabídku hrát znovu na Shakespearovských slavnostech skákala jsem radostí. Skvělá parta, komedie, můj oblíbený režisér, vidina práce a co si budeme povídat i finanční odměny. Ovšem lehce jsem vytěsnila noční zkoušky na hradě. Jestli cíleně nevím, ale je tu jeden důležitý fakt: tenkrát mi bylo o devět let míň, neměla jsem děti a jediná má starost bylo dojet včas na natáčení a vyspat se z kocoviny…

Teď je to jinej level! Regulérně posledních pár dní spím max tři hodiny denně. Děti jsou zlaté, ale spánek jim nikdy nic neříkal, takže své zvyklosti nehodlají měnit

Fanoušci jí drží pěsti, aby tento zápřah zvládla a všechno vyšlo, jak si přeje, ale s ohledem na horka a nedostatek spánku tak herečka se svým zdravím dost hazarduje. Herečka má dvě krásné holčičky. Svou rodinu velmi hezky prezentuje na sociálních sítích. Doufejme tedy, že bude opravdu v pořádku a neskončí v nemocnici, protože všichni jsme jen lidé a přepínat se až tímto způsobem není nejlepší.

Zdroj: Instagram, ČSFD, autorský text