Hanka Kynychová se rozhodla zveřejnit intimní snímek z vany: Poklidný večer plný nahoty a dobrého jídla!

Oblíbená cvičitelka a fitness trenérka Hanka Kynychová rozhodně nezahálí. Když zrovna necvičí nebo nerelaxuje u bazénu či v sauně, intimní chvíle si udělá i doma. Na svém Instagramu se fanouškům pochlubila tím, jak si umí zpříjemnit večer po náročném dni. A za pokoukání to rozhodně stojí!

Hanka Kynychová ví, jak potěšit své fanoušky. Ti, co nechodí k ní do fitka, kde své dokonale vypracované tělo ukazuje v upnutých cvičebních úborech, se mohou pokochat na jejím instagramovém profilu.
Jednou se povaluje nahá v sauně, jindy na lehátku u bazénu. Výběr je opravdu pestrý a vybere si každý!

„Včerejší den byl náročný a dnes jsem zvolila tuhle formu odpočinku – vana, dobré jídlo, kadeřnice a nespěchat,“ okomentovala snímek z vany Kynychová. Na snímku je Hanka samozřejmě zcela nahá, ve vaně napuštěné horkou vodou a svá ňadra zakrývá paží, na vlasech zelený ručník, který celé fotografii dodá intimní atmosféru. Dále nechybí ani dobré jídlo, především zelenina. Hanka tedy žije zdravě i ve vaně.

To, že Hanka své fanoušky takovým snímkem velmi potěšila, dokazují i jejich komentáře. „Žena mých mladých let, vždy jsem se rád díval na vaše cvičení a věřím, že jsem nebyl sám, kdo z toho měl bujaré sny a zvýšeny tep,“ napsal jeden ze sledujících. „Hanka na to má a nebojí se toho, tak zase jednou vytahuje žolíka, napsala další fanynka.“ „Jsi neuvěřitelně překrásná sexy Kočenka, nádherná úchvatná bohyně jako vždy Haničko,“ zakončil další fanoušek slova chvály.

A již nyní se všichni těšíme, čím nás na svém Instagramu oblíbená cvičitelka překvapí příště. Jedno je jisté, bude to jako vždy, naprostá bomba!

Zdroje: Instagram, redakce