Gábina Partyšová si žije na vysoké noze: Na dovolenou letěla soukromým tryskáčem!

Již delší dobu se spekuluje o tom, že moderátorka Gábina Partyšová udržuje vztah s bohatým mužem. I když o něm nikdy veřejně nemluvila, indicie tomu jasně nasvědčují. Nedávno byla totiž zachycena na letišti Václava Havla, jak nastupuje do soukromého tryskáče. Kam se vydala, spolu se svým otcem a synem, je velkou neznámou!

Terminál číslo tři si zarezervoval soukromý tryskáč. Nikdo však nevěděl, na koho čeká. Následně se ukázalo, že do něj nastupuje spolu s rodinou pohledná moderátorka Gábina Partyšová. Na fotografie se podívejte zde. Podle informací měl tento drahý let zůstat utajený, protože se Partyšová nepochlubila žádným snímkem na Instagramu, což je u ní velkým nezvykem, uvádí deník Expres.

Její slabost pro bohaté muže není žádnou neznámou. Gábina si v roce 2016 vzala milionáře a movitého podnikatele Daniela Farnbauera, jen o rok později ale ohlásili rozvod. Od té doby prohlašovala, že už nikoho jiného nechce a chce zůstat sama, protože jí to vyhovuje. Jak to ale vypadá, její plány se možná změnily.

Ambiciózní moderátorka vedle sebe vždycky mívala úspěšné a bohaté muže, loni v létě se navíc spekulovalo o tom, že tajně randí s dalším movitým a úspěšným mužem, uvádí Blesk. Soukromý let by tomu nasvědčoval. Jak to doopravdy je a kam se moderátorka se svou rodinou vydala, se snad brzy dozvíme z jejího Instagramu.

Zdroje: Expres, Blesk