Gábina Partyšová je znovu zamilovaná: Romantika v Benátkách a slova o partnerovi

Našla snad moderátorka konečně toho pravého? Gábina Partyšová před nedávnou dobou přiznala, že je znovu šťastně zamilovaná a nosí na očích růžové brýle. Chtěla by je mít napořád, a proto se o svém novém vztahu nechce moc rozpovídat, aby něco nezakřikla.

Moderátorka na vztahy poslední dobou moc štěstí neměla. Po rozvodu s Josefem Koktou si velmi střeží své soukromí a nezměnilo se to ani během krátkého manželství s miliardářem Danielem Farnbauerem, píše deník Aha. Od druhého rozvodu se vedle Gábiny oficiálně partner neukázal, i když o nich média často mluvila. Gábina se však straní a nejinak je tomu i teď, akorát s tím rozdílem, že přiznala zamilovanost. 

„Mám na očích růžové brýle a chci, aby to tak zůstalo napořád. Mám krásný vztah a láska je nejkrásnější emoce, kterou můžeš v životě zažít,“ rozněžnila se pro Blesk Partyšová. „Trvá to už nějaký čas, ale ještě si to chci nechat pro sebe, protože cítím, že to tak má být. Jsme spolu půl roku, takže je to ještě dost čerstvé,“ básní zamilovaná moderátorka, která nedávno se svým partnerem prožila romantické dny v Benátkách. A nechyběla ani romantická projížďka gondolou. K fotografii napsala jednoduchý popis: „Romantické Benátky“, a fanoušci okamžitě začali její štěstí sdílet.

„Co se týká mých mužů, tak jsem tajnůstkářka, dávám si na to pozor, protože zrovna ty ten můj život znáš už asi 25 let a leckdy jsem se cítila jak vysvlečená donaha, co všechno se o mně napsalo. Proto se snažím tu intimitu vztahu co nejdéle udržet a užít si to,“ zakončila rozhovor pro Blesk pohledná Gábina.

Zdroje: Blesk, Aha