Eva Burešová a Nikola Gránská si vyrazily na welness: „Když pijete víno, jak chcete kojit,” ptají se fanoušci

Hrdé maminky Nikola Gránská a Eva Burešová si po dlouhé době konečně našly alespoň částečně čas samy na sebe. Obě dvě jsou totiž každý den v jednom kole a péče o jejich potomky jim zabere takřka celý den. Jako správné matky ví, že si zaslouží také trochu péče a času samy na sebe. Proto se rozhodly vyrazit na víkendový welness, který byl ve velkém stylu.

Eva Burešová a Nikola Gránská jsou blízkými kamarádkami už dlouhou dobu. Není proto divu, že byla Nikola jednou z prvních, komu se vloni v prosinci Eva Burešová svěřila, že se s Přemkem Forejtem dočkají miminka. To samé pak na oplátku oznámila Nikola Evě a radost byla dvojnásobná.

Nyní se na svém Instagramu obě hvězdné partnerky pochlubily svým zaslouženým welness víkendem. „Už ani nevím, jak je to dlouho, co jsem vyrazila na víkend s kámoškou někam na wellness. Tak tenhle víkend jsme vyrazily, děkuju!“ napsala ke svému příspěvku na Instagramu Nikola. Jak je vidět, holky si víkend užily ve velkém. Příspěvek zachycuje čerstvé maminky se sklenicí vína, naprosto spojené a uvolněné. Otázka mnoha fanoušků však je, kde jsou děti a jak chtějí kojit, když právě pijí alkohol?

„Užijte si to holky! Zapomeňte na lidi, kterým se neustále na vás něco nelíbí, jste šťastný maminy – buďte šťastný maminy, jste nejlepší! Fandím vám,“ napsala jedna ze sledujících. „Užívejte zasloužíte si to, jste dokonalé,“ napsala další ze sledujících. „No já nevím, kojit a pít víno, jak to chcete udělat, to asi není moc ok, ale je to vaše věc,“ napsala jiná fanynka.

Zdroje: Instagram