Dobré zprávy na Primě končí! Úspěch nezaručili ani fešáci Polívka a Šimůnek

Televize Prima vsadila na nový seriál Dobré zprávy všechny karty. Dokonce jím nahradila v hlavním vysílacím čase oblíbený seriál Zoo. Sázka na jistotu se však nakonec ukázala jako špatný tah, děj i herecké výkony totiž u diváků rapidně pohořely!


Seriál byl v pondělí 7. listopadu oficiálně zrušen, což ostatně později potvrdila i sama televize, informoval deník eXtra.

Dobré zprávy počítaly díky sympatickému námětu a skvělému obsazení se zaručeným úspěchem. V hlavních rolích se objevili Natálie Halouzková, Vladimír Polívka, Jan Fanta, Sára Rychlíková či Denisa Nesvačilová, nicméně ani tyto tváře nepřilákaly diváky k obrazovkám.

Faktem je, že sledovaností nemohl seriál konkurovat oblíbené ZOO. Zatímco ta měla podle Mediaguru sledovanost kolem 1,2 milionu diváků, první díl nového seriálu sledovalo v kategorii 15+ pouze 612 tisíc diváků. Druhý díl dokonce přilákal pouze 510 tisíc. Tím byl ortel nad Dobrými zprávami patrně podepsán.

„Dobré zprávy na Primě končí. Má to tristní sledovanost a recenze, dnes to zařízli,“ uvádí web eXtra informace, kterou deník získal od zdroje blízkého televizi. I další lidé pohybující se v prostředí TV Prima potvrdili, že je sledovanost seriálu tristní.

Osud seriálu potvrdil i jeho PR mluvčí Josef Ducký: „V současné době dokončujeme aktuální sérii seriálu Dobré zprávy. Příběhy hlavních hrdinů mají uzavřený děj a prozatím neuvažujeme o natáčení pokračování,“ vynesl konečný verdikt. Dobré zprávy zmizí z hlavního vysílacího času.

Přestože se kolem seriálu před vysíláním spustil pěkný povyk, podle kritiků je nezasloužený. Diváci nejsou spokojeni s dějem, prý se skáče ze situace do situace a málokdo se v tom dokáže vyznat. Jak píše Kinotip2, Dobré zprávy jsou přirovnávány k Pálavě, dalšímu propadáku televize Prima.

Snad se konečně televize poučí a vsadí na atraktivnější děj, logičtější dialogy a postavy, které jednají jako normální lidé.

Zdroj: eXtra.cz, Mediaguru.cz, Kinotip2.cz