Demi Moore prý aktivně pronásleduje Toma Cruise: Léta ho má ráda, říká zdroj

Tom Cruise je jistě zvyklý, že se ho pronásledují zástupy fanoušků a ženy mu padají k nohám. Patrně však neočekával, že se na něj pověsí zralá žena, rovněž herečka, a bude se s ním neustále snažit navázat kontakt. Ačkoliv Demi Moore nijak neodrazuje, nejspíše po vztahu s ní netouží.

Demi Moore v posledních měsících nezažívá zrovna šťastně chvíle. Její bývalý manžel Bruce Willis, s nímž má i po rozvodu velmi blízký vztah, na tom zdravotně není zrovna nejlépe, po potýkání se s afázií mu nyní byla zjištěna i demence, uvádí deník Marca a my jsme o tom psali zde. Demi pomáhá celé rodině vyrovnat se s novou realitou, ale také se snaží starat o vlastní milostný život.

Podle webu Radar Online Demi aktivně pronásleduje Toma Cruise, s nímž se zná již mnoho let. Údajně mu dělá osobní i pracovní nabídky. Tyto dva herce po většinu života spojuje scieolontogie, jíž je Cruise naprosto oddán. Demiina matka byla prominentní scientoložka, a tak herečka již od dětství znala mnoho lidí pohybující se kolem tohoto náboženství. 

Zpočátku by to mohlo vypadat, že chce s Cruisem pouze pracovat, ale zdroj z Radar Online si myslí něco jiného. „Honí se za Tomem, otravuje ho, aby s ní znovu spolupracoval, a on ji úplně neodrazuje. Nikdo si nemyslí, že je to jen o práci. Má Toma ráda už léta,“ řekl. Její pronásledování mělo začít poté, co se rozešla se svým mladým přítelem.

Demi nebylo dovoleno stát se součástí náboženství, protože jí to Bruce Willis údajně zakázal. „Demi by se ráda účastnila schůzek. Bruce jí ale zakázal tam chodit. Takže Demi a Tom mají více společného, ​​než si lidé uvědomují,“ zamýšlel se dále zdroj. „Ona je nadšenec do adrenalinu, takže by s ním klidně vyskakovala z letadla.“

Jestli se jí podaří Cruise uhnat, se teprve uvidí. Nicméně prozatím mají šanci spíše mladší dámy.

Zdroje: Marca, Radar Online