Demi Moore je v šedesáti opět single: Se švýcarským kuchařem jí to nevyšlo

Neužila si po boku švýcarského kuchaře ani rok a zase je single. Demi Moore stále tápe a ačkoliv na svůj věku vypadá skvěle, nemůže najít partnera na zbytek života. Zdálo se, že je s mladším kuchtíkem šťastná, ale podle informací magazínu Us Weekly to nebylo tak růžové.

Podle všeho se však herečka po rozchodu zaměřuje především na svou rodinu. Jak píše magazín People, cítí se dobře a neúspěchy v soukromém životě bere s nadhledem. „Je šťastná a těší se ze svých dětí a přátel,“ řekl herečce blízký zdroj. Za rozchodem mělo stát hlavně pracovní vytížení Humma, své restauraci Eleven Madison Park věnuje totiž veškerý svůj volný čas a s Demi se jim nedařilo kloubit pracovní povinnosti.

Románek s mladým kuchařem byl odhalen v průběhu jara, nicméně teprve v červnu sama Demi vztah potvrdila. Na Instagramu totiž nasdílela fotografii, na níž společně sedí před Versailles. Ta před pár dny záhadně zmizela.

„Demi se s Danielem seznámila prostřednictvím společných přátel a hned si padli do oka,“ prozradil v dubnu exkluzivně zdroj pro US Weekly„Je velmi okouzlující, miluje ty jemnější věci a je extrémně kultivovaný, navíc sdílejí stejný ďábelský smysl pro humor a smysl pro dobrodružství.

Demi v minulosti chodila s Mashou Mandzukou, Seanem Fridaym, Oliverem Whitcombem a Leonardem DiCapriem. V letech 2005 až 2013 pak byla vdaná za Ashtona Kutchera. Nejvýraznější však bylo její manželství s Brucem Willisem, s nímž žila v letech 1987 až 2000. Vychovávali společně tři dcery – Rumer (34), Scout (31) a Tallulah (28).

Zdroje: Marca, People, Instagram