Dědictví královny Alžběty II. Princ Andrew je rozzuřený, že nedostal ani libru

V britské královské rodině vypukla další válka! Tentokrát se překvapivě nejedná o Meghan Markle a prince Harryho, ale o miliardy. Podle britského tisku dostal obrovské dědictví po královně Alžbětě II. pouze jeden člověk. Tři další dědicové zůstali bez jediného zlámaného groše.

Válka v královské rodině o dědictví po královně Alžbětě II. Karel III. dostal miliardy, ostatní nic
Královna Alžběta II. v září zemřela a princ Charles se poté stal králem Karlem III. Ne všichni vědí, jaké to všechno mělo důsledky. Deník NyPost nyní informuje o tom, že začala válka o královnino dědictví! Podle britského tisku dostal obrovskou sumu peněz od královny Alžběty II. pouze jeden člověk. Tou osobou je král Karel III. Tři další dědicové zůstali z tohoto jmění ve výši 650 milionů liber, tedy téměř 18 miliard korun, bez jediného haléře. Zdroj deníku Daily Mail jako důvod uvádí daňové problémy. Pokud prý majetek přechází přímo z panovníka na panovníka a obchází ostatní osoby, platí se z něj nižší daně. Z tohoto důvodu Karlovi sourozenci princezna Anna, princ Andrew a princ Edward nezdědili ani libru.

Princ Andrew byl „rozzuřený a rozrušený“. Z královnina dědictví nedostal ani libru
Zatímco není známo, jak se k této záležitosti staví obvykle nedotknutelní Anna a Edward, Andrewův skandální postoj je již znám. Osoba blízká „hrdinovi“ sexuálního skandálu se sexuální otrokyní v hlavní roli tvrdí, že Andrew je „rozzuřený a rozrušený“, protože se nemůže smířit se svou dědickou situací. Jak připomínáme, Karel III. navíc kvůli sexuální aféře zrušil Andrewovu kancelář v Buckinghamském paláci a nařizuje mu, aby se odstěhoval ze zámku Royal Lodge do obydlí Frogmore Cottage, kterou předtím vzal Meghan Markle a princi Harrymu.

Zdroj: NyPost, Daily Mail