Dara Rolins se bojí o budoucnost: Nedvěd znovu před soudem, čelí vážnému obvinění z podvodu!

Patnáct funkcionářů Juventusu včetně viceprezidenta Pavla Nedvěda je opět vyšetřováno kvůli podezření z falšování účetnictví a nejasnostem při přestupech hráčů. Vedení Juventusu je podezřelé, že v letech 2018 až 2020 si z transferů bralo protiprávní provize a investorům vykazovalo falešné zisky. Kromě Nedvěda jsou mezi vyšetřovanými i šéf klubu Andrea Agnelli a výkonný ředitel Maurizio Arrivabene. 

Prokuratura vyšetřuje Juventus od loňska. Letos v dubnu byli Nedvěd i další činovníci Juventusu obviněni, soud je však obžaloby zprostil. Pro bývalého kapitána české reprezentace tehdy státní zástupce požadoval osmiměsíční zákaz činnosti, píše slovenský web Nový čas. Před soudem stojí navíc i prezident Juventusu Turín Andrea Agnelli, viceprezident Pavel Nedvěd a generální ředitel italského fotbalového klubu Maurizio Arrivabene.

Všichni tři jsou mezi patnácti lidmi, kteří čelí obvinění v souvislosti s údajným falešným účetnictvím a nesrovnalostmi při přestupech hráčů na základě zprávy turínského státního zastupitelství. Soudy od loňského roku vyšetřují případ hráčských smluv, přestupů a jednání s agenty v letech 2018 až 2020, uvádí iSport. Klub Juventus uvedl, že s vyšetřovateli spolupracuje a věří, že jednal v souladu se zákony a předpisy upravujícími přípravu finančních zpráv. Italský klub skončil v předchozích dvou sezonách na čtvrtém místě a v letošní sezoně Serie A je osmý.

Nyní je však otázkou, jaký dopad by případné odsouzení fotbalisty mělo na vztah Dary Rolins a Pavla Nedvěda a zda se zpěvačka má o svou budoucnost obávat. Hvězdná dvojice totiž plánuje společné bydlení, proto si pořídili luxusní dům u italského jezera, které se nachází v Lombardii, v malebné vesničce Arolo. Podle italského webu Prealpina si dvojice zakoupila pozemek za přibližně deset milionů korun.

Zdroje: Nový čas, iSport, Prealpina