Další nahrávka lady Diany (†36) odtajněna. V ní princezna popisuje Charlesovo zklamání z narození chlapce (Harryho), místo dívky

Minulý čtvrtek uběhlo 26 let od smrti milované princezny Diany, která se rozhodla pro život mimo královskou rodinu a tím se láska celého světa k ní jen prohloubila. Pro spoustu lidí byla velmi statečná, ale mediální zájem o ni tím vzrostl a to bývalá princezna velmi těžce nesla. Okolnosti její smrti jsou stále nejasné, nicméně tvrzení veřejnosti, že za ni mohou dotěrní paparazzi převládá.

Diana před svou smrtí stihla nahrát několik audiokazet, které pak předala autorovi Andrewu Mortonovi. Část nahrávek by měla zaznít i v připravovaném dokumentu s názvem Diana: Zbytek jejího příběhu. Film by měl vyjít příští rok, jak píše portál CNN. A právě jedna z nahrávek se opět dostala ven a televize ABC ji zveřejnila.

V ní Diana říká, že její tehdejší manžel princ Charles byl zklamaný z toho, že se mu místo vysněné dcery narodil syn. „Na Harryho křtinách přišel Charles za maminkou a řekl: ‚Víš, byli jsme tak zklamaní, mysleli jsme, že to bude holčička,'“ vzpomíná Diana. Její nevlastní matka Raine Spencer mu tehdy rázně odpověděla, že by měl být rád za zdravé dítě.

Taková slova prý Charlese naštvala a od té doby se svou tchyní nepromluvil. Diana prohlásila, že tak se Charles prostě chová, když mu někdo oponuje. Živě to můžeme vidět v jeho rozloženém vztahu s nyní už dospělým synem Harrym. Harry a Meghan opustili královskou rodinu, protože se odmítli podrobit jejich životnímu stylu a nechat si od britských médií všechno líbit, jak oba prohlásili v dokumentu, který je k vidění na Netflixu.

Nikdo nevíme přesně, co se v jejich vztahu skutečně pokazilo, nicméně Charles také zřejmě nemůže přenést přes srdce, že jeho mladší syn převzal spoustu vlastností po své matce a jeho bývalé ženě, která ho rozvodem s ním trochu ponížila.

Zdroje: CNN