Dagmar Havlová zavzpomínala na Naďu Urbánkovou

Před pár dny zemřela zpěvačka Naďa Urbánková, která prožila opravdu strastiplný život. Vlastní otec ji od dětství zneužíval, což hluboce ovlivnilo vztah k mužům. Vdaná nakonec byla třikrát, ale štěstí se v soukromém životě nikdy nedočkala. O to úspěšnější pak byla v kariéře, která jí vynesla zlaté slavíky.

Smutek z jejího odchodu vyjádřila spousta osobností. Mezi nimi byla i Dagmar Havlová, která jí vyslala vzkaz do nebe. Včera jsem Naďu slyšela zpívat v radiu a pomyslela jsem si, co asi dělá. Tak teď už to vím. Buď tam nahoře šťastnější, moje milá Naďo, vždy skrývající své bolesti. Noblesní, humorná,“ napsala na Instagramu.

Zpěvačku již od začátku roku trápily zdravotní potíže, které zapříčinil covid. Její stav se však nezlepšil ani po převozu z nemocnice v Pelhřimově do Prahy, kde o ni bedlivě pečovali. Její tělo, které bylo již oslabené bojem s rakovinou obou prsů, nakonec boj vzdalo. O její smrti informovala zdrcená dcera.

„S nekonečnou bolestí v srdci s vámi musím sdílet tu nejsmutnější zprávu. Moje milovaná maminka, zpěvačka, herečka a pětinásobná Zlatá Slavice, paní Naďa Urbánková, zemřela včera večer 3.2. 2023 ve věku 83 let na komplikace spojené s rakovinou a nedávno prodělaným onemocněním Covid-19,“ uvedla v oznámení na Facebooku.

Zdroje: Instagram, Facebook