Chata Evy Pilarové (†80) za 10 milionů prodána! Koupila ji známá režisérka

Od smrti herečky a zpěvačky Evy Pilarové (†80) uběhly již dva roky. Zemřela 14. března 2020 a mimo jiného po sobě zanechala svou víkendovou chatu, kterou se její muž Jan Kolomazník (69) rozhodl prodat. Ke koupi pak byla k dispozici za částku kolem 10 milionů korun, uvedl deník Aha!.

Během dvou let od zpěvaččiny smrti se na chatu přijelo podívat více než 40 údajných zájemců. Kolomazník však prozradil, že spousta z těchto prohlídek byla zbytečných, protože skutečný zájem o koupi lidé ani neměli. Jen je zajímalo, kde známá zpěvačka trávila volný čas. „Z části to byli taky takzvaní čumilové, kteří chtěli jen vidět, jak Pilarka bydlela, žila,“ postěžoval si pro Aha!.

Důvod prodeje byl pro Kolomazníka prostý. „Já bych se o to už dál starat sám nemohl a ani tam jezdit. Kromě toho mi ji tam všechno připomínalo. Rozhodl jsem se chalupu prodat,“ uvedl pro web inStory.

A po dvou letech a ztráty času s několika „čumily“ se mu to konečně podařilo. Chatu si od něj totiž koupila režisérka a muzikantka Alice Nellis (51). Kolomazník prozradil, že je rád, že má konečně o starost méně a navíc ví, že bude chata v dobrých rukou.

Zdroj: Aha!, celebrity.instory.cz