Bývalá partnerka Karla Gotta (†80) šokovala: Chtěli si založit rodinu? Neuvěříte, co prozradila

Dlouhá léta to tajila, ale teď se spisovatelka Martina Formanová (57) rozhodla, že nastal ten čas. Před lety totiž tvořila pár s Karlem Gottem († 80) a v rozhovoru prozradila o jejich vztahu něco, co nikdo nevěděl.

Martina odhalila, že se se svým bývalým partnerem Karlem Gottem snažila otěhotnět, ale neúspěšně. Později, když už svůj vztah ukončili, se provdala za oscarového režiséra Miloše Formana (†86). Vdova toto tajemství prozradila v rozhovoru Face to Face.

Spisovatelka se s legendárním českým zpěvákem znala již od roku 1984, informuje portál Blesk. Partneři ale začali být až v první polovině 90. let. Martina v té době navštěvovala třetí ročník gymnázia v Brně. „Stýkali jsme se 10 let. Ale bylo to období, že mezitím jsme měli jiné vztahy. Já jsem chtěla nějakého stálého partnera, on to měl hodně rozlétané,“ vysvětlila.

Později však Martina přiznala něco víc o jejich vztahu. „Já jsem nemohla otěhotnět. My jsme měli období, že jsme se o to pokoušeli. Čert ví, jak by se ten život dále odvíjel. Měla jsem obrovský strach, že ty děti nikdy mít nebudu,“ svěřila se spisovatelka. Jejich vztah však nevydržel as Gottem se rozešli ( ne kvůli dětem – poz. red. ). Martina se pak seznámila s režisérem Formanem as ním měla dvojčata Andyho a Jima (25). 

Naposledy se Martina s Gottem setkala v létě v roce 2019, kdy už bojoval se zákeřnou nemocí. „Byla jsem u nich na Bertramce s mojí sestrou, kterou Karel znal z 80. let, na večeři. Přišel mi velmi smířený s tím, že odejde,“ vzpomínala se smutkem v hlase Martina.