Brad Pitt má své odpůrce: Je nazýván násilníkem

Pověst Brada Pitta dostala obrovský zásah poté, co vyšlo najevo skandální obvinění bývalé manželky Angeliny Jolie. Od té chvíle se herec musel potýkat s neustálým obtěžováním na sociálních sítích. Ale jak se zdá, Pitt špatnou publicitu neřeší.

Před pár dny byl spatřen na gala večeru udílení Zlatých glóbů vedle kolegyně z filmu Babylonu, Margot Robbie. Na tváři měl neustále radostný úsměv a spousty fanoušků omdlévalo nad jeho vzhledem. Mnozí totiž nemohou uvěřit, že už je mu 50, vypadá totiž mladistvěji než kdy jindy.

Existuje však významná část uživatelů Twitteru, kteří nemají Brada Pitta rádi a udělají cokoliv, aby ho zdiskreditovali. Obvinění a žaloba, kterou proti němu předložila Angelina Jolie, podrobně popisuje epizodu vážného domácího násilí proti ní a jejich synovi Maddoxovi. V souvislosti s tímto incidentem se proti němu rozjely různé útočné komentáře a vznikla fráze „Brad Pitt je násilník“. Ta se během chvilky stala populární a rozšířila se sociálními médii.

Uživatelé, kteří jsou zastánci Angeliny, se hojně pouští do vytahování různých incidentů a faktů nebo se snaží vymyslet vlastní spekulace, které by hollywoodskému herci mohly uškodit. Poukazovali například na Bradovo spojení se sexuálním násilníkem Harveym Weisteinem.

Pitt stále veřejně nepromluvil o žádném z těchto obvinění ze strany Angeliny Jolie. O probíhající bitvě mezi bývalým párem, který se stále dohaduje o péči o děti, mluvili pouze jeho zástupci. Pitt byl mezitím spatřen, jak se snaží žít novým životem a randí s řadou celebrit. Žádný z románků však neměl dlouhé trvání, nicméně nedávno se zdálo, že to začíná být vážnější s Ines de Ramon, uvádí web Marca.

Zdroje: Marca, Twitter