Bára Basiková: Chlapa nehledám, chtěla bych být babičkou

Zpěvačka Bára Basiková v osobních vztazích úspěch zrovna neslaví. Po rozchodu s tajemným fešákem chce být raději sama a nového muže tedy nehledá. Naopak se věnuje své rodině, která je pro ni na prvním místě. Dokonce padla slova o touze stát se babičkou.

Milostná trápení často vedou k jakési averzi. Zdá se totiž, jako by se Basiková chtěla všem mužům vyhýbat. Jak sama přiznala, rozhodně se nepohrne do dalšího vztahu. „Partnera už nemám a ani nehledám,“ přiznala Blesku. Raději svou pozornost obrací k rodině, která jí bude vždycky stát po boku.

Ještě před pár měsíci si přitom vztah pochvalovala. Dokonce bavila okolí tím, že se s partnerem seznámila na internetové seznamce. „Bylo to setkání Báry Basikové s pánem z Liberce. On mě samozřejmě vnímal jako známou zpěvačku, ale brzy pochopil, že jsem naprosto normální člověk jako každý jiný. Jsem ráda, že to funguje a že mě bere takovou, jaká jsem,“ citoval Basikovou web eXtra.cz.

Basiková má již dvě dospělé dcery, dvojčata, kterým je 30 let. Mohly by jí tak splnit její nejvroucnější přání. Chtěla by se stát babičkou. „Už bych hrozně chtěla být babičkou. Ale asi si na to ještě chvíli počkám…,“ svěřila se Blesku Bára na křtu svého nejnovějšího alba.

Rovněž má syna Theodora, kterému je pouze 13 let. Porodila ho, když se blížila padesátce. Ačkoliv pro ni bylo těhotenství rizikovější, je za třetího potomka šťastná. „S tím klukem je to úplně jiný svět, ale zase to přináší nový a krásný nepoznaný zkušenosti,“ dodala.

Zdroje: Blesk, eXtra.cz