Amanda Bynes opět na psychiatrii. Nahá se potulovala po ulicích

Někdejší hvězda komedií pro dospívající Amanda Bynes v posledních letech stále bojuje se závislostmi a psychickými problémy.

Amandu Bynes známe převážně z komedií Velký tlustý lhář, Co ta holka chce, Super náhradník či Královna ročníku. Slušně rozjetou kariéru však utnuly problémy s alkoholem a drogami. Později se svěřila, že trpí psychickými problémy a byla zbavena svéprávnosti. Podle informací magazínu Page Six byla Amanda minulý rok osvobozena od osmiletého opatrovnictví a vše vypadalo slibně.

Dle oficiálního prohlášení se Amandě dařilo velmi dobře a těšila se, až se přestěhuje ke svému snoubenci Michaelovi. V červenci minulého roku však následoval rozchod, kterému předcházelo Amandino veřejné obvinění Michaela ze sledování porna a užívání drog.

Po rozchodu se soustředila na své plány absolvovat kosmetickou školu a stát se manikérkou. Své fanoušky tak zásobovala fotografiemi nehtů a chlubila se svými výtvory.

Nyní to však vypadá, že to jde s Amandou opět z kopce. Byla umístěna na psychiatrii poté, co byla nalezena nahá v ulicích Los Angeles. Očitý svědek řekl magazínu TMZ, že bývalá hvězda zastavila na ulici auto a neměla přitom na sobě ani kousek oblečení. Následně si zavolala policii, která ji odvezla na nedalekou stanici. Nyní problémová hvězda údajně zůstává v péči odborníků psychiatrického zařízení.

Doufáme, že se z toho Amanda brzy dostane a podaří se jí vrátit se k normálnímu životu.

Zdroje: Page Six, TMZ, Twitter