Agáta Hanychová ruší veřejný Instagram. Uzamkne ho „šmírákům“, protože chce sdílet intimní záležitosti

Influencerka a bývalá modelka Agáta Hanychová se po porodu svého třetího potomka rozhodla udělat velmi razantní krok. Vzhledem k její popularitě a množství fanoušků, kteří jí pravidelně sledují, se rozhodla svůj veřejný Instagram změnit na soukromý profil.


Trojnásobná maminka a partnerka Jaromíra Soukupa Agáta Hanychová se s příchodem své dcery Rozárky rozhodla výrazně omezit svůj Instagram. Jak sama prozradila svým Holčičkám, jak nazývá své sledující na sociální síti Instagram, vzhledem k tomu, že její veřejný profil sledují lidé, kteří se snaží Hanychovou poškodit, rozhodla se ho uzamknout.

„Rozhodla jsem se, protože tady budu sdílet intimní věci, informace o kojení, ukážu vám taky Rózu, že prostě profil bude pouze pro ty, kteří mě chtějí sledovat a vy ostatní máte smůlu. Mám tady plno šmíráků a to už nechci, protože to bude takový holčičí profil pro moje holčičky a těch pár kluků, co mi tady zůstalo,“ prozradila na Instagramu modelka.

Modelka dále všechny návštěvníky svého profilu upozornila, že jim dává pár hodin času na to, aby jí začali sledovat, pokud chtějí. Jak sama Hanychová zdůraznila, až profil uzamkne, žádosti o sledování nebude již nikomu potvrzovat a sledovat jí budou moci pouze ti, kteří si jí do této doby přidají.

Pro tento krok se zřejmě rozhodla po narození dcery Rozárky, kterou se tím bude snažit ochránit před cizími lidmi, kteří Agátu sledují jen proto, aby o ní získali různé informace, které následně donášejí do bulváru. Svým sledujícím navíc slíbila, že v brzké době ukáže malou Rozárku, což zřejmě donutilo přehodnotit její myšlenky o Instagramu.

Jak dlouho Agátě toto rozhodnutí vydrží a jak moc to ohrozí její případné placené spolupráce je nyní ve hvězdách. Jedno je však jisté. I mezi jejími současnými sledujícími se mohou najít lidé, kteří se z jejích zveřejněných příspěvků budou snažit vytěžit maximum.

Zdroje: Instagram Agáty Hanychové, Autorský text