Adela Banášová Vinczeová přiznala drogy v minulosti: Matka jí to nevytkla, také měla zkušenosti

Slovenská moderátorka Adela Vinczeová (42), dřív Banášová, na sebe podle Blesku naprášila vlastní drogové zkušenosti, a to včetně toho, jak se k tomu tehdy postavila její dnes už sedmdesátiletá maminka.


„Když jsem jednou přišla domů po prvním marihuanovém zážitku a snažila se zatajit, co jsem provedla, hned mě odhalila a ptala se, jak se cítím. Protože ona se na umělecké škole po jednorázovém čichání toluenu ‚cítila jako taková čárka‘,“ prozradila Adela, která evidentně měla divokou pubertu a její maminka nejspíš taky.

Avšak Adela o mamince prozradila ještě více věcí. „Sladkosti nemají vitamínky, tak je Adelka odmalička nepapala. Když se první občané seznamovali s mikrovlnkou, paní Mária koupila mlýnek na obilí, aby nám dělala zdravé kaše. S vegetariánstvím začala v dobách, kdy nejíst maso znamenalo být členem sekty nebo minimálně zobat ptačí zob,“ zavzpomínala Vinczeová na to, jaký byl život s její matkou, podle webu Najmama.

Adelina maminka byla podle Blesku zastánkyně zdravého životného stylu. Po večerech se svým manželem cvičila jógu a dceru učila brát život s nadhledem. Moderátorka jí je ale za to dnes vděčná.

Zdroj: Blesk, Najmama