Sexy Dara Rolins znovu provokuje. Oblékla se do krajky!

Ten Nedvěd se ale má! Sexbomba Dara Rolins znovu odhalila kůži a předvedla se v sexy krajce. Na svém Instagramu sdílela fotku, na níž pózuje před zrcadlem v kalhotkách a vršku s dlouhým rukávem. Při pohledu na postavičku jako lusk a dlouhé vypracované nohy se nejednomu pánovi určitě vzbouřily hormony.

Dara ví, co si může dovolit, a taky toho využívá. Ostatní muži si však musí nechat zajít chuť. Pozornost a všechna láska Dary patří pouze legendárnímu fotbalistovi Pavlu Nedvědovi. Vedle jeho boku září jako hvězda a podle množství publikovaných snímků si vzájemnou společnost užívají až nad míru!

V příspěvku na svém Instagramu, který má téměř 700 tisíc fanoušků, vychvalovala italskou značku prádla. Než samotné krajkové prádlo však všechny zaujaly sexy nacvičené pózy. Její obdivovatelé se rozplývali nadšením a nešetřili slovy chvály. „Vyzkoušené na vlastním těle,“ komentovala prádélko.

Ačkoliv jim jejich pracovní programy nedovolí vidět se tak často, a jejich vztah probíhá převážně na dálku, údajně se poohlížejí po společném hnízdečku. Zatímco Nedvěd pobývá v Itálii, slovenská kráska Dara se usídlila v Česku. Zpěvačce se však v Itálii zalíbilo natolik, že společný dočasný domov najdou patrně tam.

„Letos Pavel Nedvěd, bývalý hráč Juventusu a Lazia a nyní manažer Juventusu, koupil se svou partnerkou, zpěvačkou Darou Rolins, za milion eur pozemek s výhledem na jezero Lago Maggiore v Tronzanu,“ uvádí Stars24.cz. Itálie je nádherná, proto není divu, že se do ní stejně krásná Dara zamilovala.

Zdroj: Aha!, Stars24.cz, Instagram