Jarní recepty, online hraní v Posido a cyklistika – ideál!

Jarní dny jsou ideální k oklepávání se ze zvyků zimy, nabírání nových sil a odlehčování jídelníčku. V těchto dnech již v zemi raší spousta bylin a rostlin, které se dají dobře využít v kuchyni. Pokud je ale zrovna venku pršlavo, není nic snazšího, než se ponořit do světa online hraní. A to například v online kasinu Posido, které naleznete na Posido. Jaro je také dobou nabírání nové energie, kdy je naše tělo doslova taháno ven za teplem, a je tedy vhodné chodit hojně na procházky, jezdit na kole nebo chodit například plavat. 

Online herní zábava v Posido 

Posido je online kasino, jedno z těch mnoha, které v České republice najdete. Neliší se ničím speciálním od klasických kamenných kasin, jak je znáte z filmů nebo vašeho města. I zde si můžete užít zábavy s ovocnými automaty, při pokeru nebo živých hrách. Ať už nováček, nebo zkušený hráč, ten si v Posido najde to pravé. A pokud si nejste jistí, jestli to ta pravá záležitost na trávení volného času, můžete si jej díky uvítacímu bonusu jen vyzkoušet, a rozhodnout se například pro pravidelnou návštěvu později. 

Jaro v kuchyni

Na jaře vše pučí, kvete, je čerstvé a svěží. A toho se dá ideálně využít v kuchyni. Můžete se například projít po zahradě nebo lese a nasbírat si mnoho ingrediencí do salátů, pesta, nádivky nebo na chléb s tvarohem. Medvědí česnek je výborný s olejem a ořechy na pesto. Květy sedmikrásek a řebříček je skvělý na chlebu s tvarohem. Mladé kopřivy jsou ideální na nádivku. A listy pampelišek nebo kopřiv se hodí také skvěle do jarního salátu. Samozřejmě je ale možná již začít pěstovat a sklízet vlastní rychle rostoucí zeleninu – například listový salát nebo ředkvičky. Ty nikdy nezklamou. 

Slunce zve všechny ven

Jaro je dobou, kdy mají všichni pocit přívalu nové energie, a kdy teplé počasí a slunečné dny zvou ven více než kdy předtím. A byla by velké škoda toho nevyužít. Proto je možné chodit do lesa nebo do polí nasávat vůni kvetoucích stromů. Vyrazit na hory nebo známou turistickou destinaci. Vytáhnout po zimě kolo, opečovat jej a udělat si první jarní cyklovýlet. Stačí jen kousek, ale uvidíte, jakou vám to udělá radost. Nebo je možné si jít zaplavat do nedalekého bazénu, protože možná tento plynulý nezátěžový pohyb vaše tělo po zimní ztuhlosti zrovna potřebuje. 

Jarní aktivizace

Ať už si tedy uděláte výlet pěšky, na kole nebo jinak, můžete si při něm nasbírat mnoho materiálu do své jarní kuchyně. Nezapomeňte, že pokud si nejste stoprocentně jistí, co jste nasbírali, je vždy lepší to nechat skrmit kozám či ovcím, které jsou na většinu těchto věcí imunní. A vychutnat si tak tu skutečnou a bezelstnou chuť jara na talíři.